Весняні проблеми у домашніх тварин

Воскресенье, 1 апреля, 2018 17:13

 

весняні проблеми у домашніх тварин

Кожного сезону у домашніх тварин виникають якісь проблеми. Весна – не виключення. Але профілактика допоможе вирішите багато з них. Головне, своєчасно застосувати необхідні заходи. Які весняні проблеми найбільш поширені серед наших домашніх улюбленців?

Загострення хронічних захворювань

Зазвичай два рази на рік у домашніх тварин з хронічними захворюваннями спостерігається їх загострення – восени та навесні. До того ж весняні загострення протікають значно важче. По-перше, це пов’язано з авітамінозом та зниженням імунітету. По-друге, значно впливають несприятливі погодні умови.

Хронічні захворювання, що загострюються навесні найчастіше стосуються таких систем організму:

весняна алергія

  • серцево-судинної системи
  • травневої системи
  • опорно-рухового апарату
  • нервової системи

Якщо улюбленець страждає від хронічного гастроентериту, сечокам’яної хвороби, хронічної ниркової недостатності, артриту та інших хвороб, знадобиться кваліфікована допомога ветеринарного лікаря з оцінкою стану тварини, та рекомендацією щодо профілактичних заходів. Зазвичай такі заходи полягають у прийомі лікарських препаратів та спеціальному дієтичному раціоні.

Простудні захворювання домашніх тварин навесні

Як зазначалося раніше, навесні у тварин може спостерігатися авітаміноз та зниження імунітету.Саме тому собаки та коти цього часу схильні до вірусних респіраторних захворювань. Якщо у тварини з’явилися виділення з носу, вона постійно чхає або кашляє, сльозяться очі, напевне це симптоми саме такого захворювання. Але вони можуть свідчити про інші, більш небезпечні хвороби. Тому не варто зволікати з візитом до ветеринара. Лише фахівець діагностує захворювання та призначить правильний курс лікування, завдяки якому тварина швидко одужає, та, головне, не отримає ускладнень.

Весняна алергія у тварин

Атопічний дерматит – шкірне захворювання алергічного характеру, що загострюється саме навесні. Коли сніг починає таїти, реагенти скупчуються у великій кількості, потрапляючи у талу воду. Окрім реагентів, під снігом можуть бути залишки замороженої гнилої їжі. Все це є причиною виникнення алергічних реакцій на шкірі лап. Перше весняне цвітіння також моє спровокувати алергію у тварин.

весняні проблеми

 

Симптоми алергії у тварин:

  • виділення з носу або очей
  • висипи, почервоніння шкіри, сильні розчухи
  • сонливість

Власникам тварин, які схильні до алергії, варто мати під рукою антигістамінні засоби. Якщо причина алергії не відома, зверніться до ветеринарного лікаря з метою діагностування та за порадами щодо лікування. До речі, алергія на квітучі рослини потребує системного застосування лікарських засобів у період розквіту рослин.

Весняні проблеми — блохи, кліщі та глисти у домашніх тварин

весняні хворобиСаме навесні ризик заразитися паразитами виникає не лише у тварин, які щоденно гуляють на вулиці, але й у тих, хто ніколи не залишає приміщення.

Навесні активізуються блохи, які можуть знаходитися навіть у під’їздах. Тому паразити можуть потрапити до приміщення на одязі власника. Блохи є переносниками різних захворювань (наприклад, блошиного дерматиту) або яєць глистів.

Велику небезпеку для наших чотирилапих друзів являють кліщі – переносники небезпечних хвороб, одна з яких – піроплазмоз.

Захистити домашнього улюбленця від паразитів можливо лише завдяки своєчасним профілактичним заходам – обробці від гельмінтів, бліх та кліщів.

Бережіть своїх улюбленців. Якщо виникають питання щодо здоров’я, неодмінно звертайтеся до ветеринарів. Нехай весна приносить тільки радість, а весняні проблеми проходять повз ваших домашніх тварин.

Вы можете оставить комментарий к статье внизу этой страницы.


Вы можете оставить свой коментарий

Scroll Up
cached time: 1601590688