Найменші породи котів у світі

Четверг, 23 мая, 2019 16:52

Хіба може бути хтось миліше за кошеня? Іноді хочеться зупинити час, щоби маленьке пухнасте диво не зростало так швидко. Адже через рік із кошеняти виростає поважна кішка, яка найчастіше лише дозволяє з собою гратися. А так хочеться щоб улюбленець залишився назавжди маленьким, як за розміром, так і за характером. Щодо характеру обіцяти нічого не можна, а ось стосовно розмірів можна й поміркувати. Річ у тому, що селекціонери вивели декілька чудових домашніх тварин, які належать до цікавої групи — найменші породи котів у світі.

Найменші породи котів у світі

Найменшими породами котів у світі вважаються – кінкалоу та скіф-тай-дон. Вага цих тварин у дорослому віці в середньому коливається від одного до двох кілограмів. Інші маленькі породи котів також заслуговують на увагу, але вага їх декілька вище.

Порода котів кінкалоу

В 1997 році були схрещені дві доволі рідкісні породи – американський керл і манчкін. В результаті цього союзу на світ з’явилися котики, вага яких у дорослому віці не перевищує 2,5 кг, а іноді навіть 1,5 кг. Характерною особливістю цих маленьких красенів є загнуті вушка, які роблять їх ще милішими. До речі, попри розміри, кінкалоу досить допитливі і навіть безстрашні домашні тварини. На радість багатьом власникам, активність і грайливість муркотунів зберігається в похилому віці. Кінкалоу, на відміну від багатьох інших порід котів, дуже люблять прогулянки, їм навіть не заважають повідці, якщо вони правильно підібрані.

Порода котів скіф-тай-дон

Порода котів скіф-тай-дон зареєстрована в ТІСА в 2009 році. Вага дорослого кота не перевищує 1,5 кг, а іноді навіть і 950 гр. Зовні вони схожі на сіамців, мають неймовірно гарні блакитні очі та маленький кругленький хвостик. Власники скіф-тай-донів порівнюють характер своїх улюбленців з собачим. Адже ці маленькі створіння не тільки дуже активні, допитливі та грайливі, а ще й непогано виконують деякі команди, а ще не проти прогулятися вулицею.

Порода котів карликовий мінскін

Карликовий мінскін вперше з’явився на світ у США наприкінці 90-х років, внаслідок схрещування двох відомих порід – манчкіна та лисого канадського сфінкса. Вага карликових мінскінів буває не більшою за 2,7 кг. Це дуже активні, допитливі, самостійні та відважні створіння. Мінскіни чудово адаптуються до нових умов, товаришують з різними домашніми тваринами – від гризунів до собак. Єдине, чого не терплять ці маленькі красені – самотність.

Порода котів сінгапура

Порода котів сінгапура, у порівнянні з кінкалоу та скіф-тай-доном трохи більша. Вага дорослої тварини досягає щонайбільше 3 кг. Сінгапурська кішка була виведена в Середній Азії. Особливістю цієї породи – є неймовірна відданість господарю, яка властива хіба що собакам. До того ж ці коти – справжні мовчуни, розумники, які ніколи не проявляють агресії. Сінгапури добре ладнають зі всіма членами родини, а також іншими домашніми тваринами.

Порода котів манчкін

Манчкінів інколи називають котами-таксами, адже вони через свої короткі лапи нагадують популярну породу собак. Вважається, що така дивна властивість відбулася внаслідок природної мутації. Вага манчкінів, зазвичай коливається в межах 3-4 кг, а зріст не більше 13,5 см. Манчкіни добрі, грайливі, легко йдуть на контакт з людиною і навіть дітьми. Вони не люблять самотності, але добре почуваються вдома на самоті, не відіграються на речах через затримання господаря на роботі.

Порода котів бамбіно

Союз манчкіна та канадського сфінкса приніс плоди у вигляді дуже ніжних, симпатичних і неймовірно милих кошенят породи бамбіно. Зовні це справжні сфінкси, але дуже маленького зросту. Вага дорослих котів породи бамбіно досягає щонайбільше 4 кг. Власники котів бамбіно зазначають, що вони дуже розумні, дружні та товариські тварини. Їм властиві грайливість, енергійність і велика активність. А ось самотність змушує їх страждати.

Порода котів наполеон

Коли схрестили манчкіна та персидську кішку в 1995 році, вийшла порода котів з короткими лапками і шикарною довгою шерстю, яку назвали дуже велично — наполеон. Вага цих красенів коливається в межах 2-4 кг. На відміну від грізної назви породи, котики мають дуже ніжний характер, не проявляють агресію, дружні зі всіма членами родини.

Зазвичай найменші породи котів у світі коштують дуже дорого. Їх представників не так вже й багато, адже всі породи досить молоді і великого поширення ще не набули. Але виглядають ці кішки неймовірно, майже фантастично. Можливо, пройде ще зовсім трохи часу і мрія багатьох власників про маленькі породи котів неодмінно здійсниться.

Вы можете оставить комментарий к статье внизу этой страницы.


Вы можете оставить свой коментарий

Scroll Up
cached time: 1594721006