Київський реєстр домашніх тварин. Пошук тварин за QR-кодом

Суббота, 11 мая, 2019 19:44

У Києві в тестовому режимі працює сайт Реєстру домашніх тварин. Ця зручна система призначена для реєстрації, ідентифікації та обліку домашніх і безпритульних тварин міста. Власники самостійно реєструють улюбленців і можуть будь-якої миті скористатися інформаційними ресурсами та функціями системи Реєстру.

Київський реєстр домашніх тварин

За даними ІА ЛІГАБІЗНЕСІНФОРМ, улюбленців будуть розпізнавати за допомогою QR-коду на жетоні, який зберігає всю важливу інформацію про них.

Директор департаменту інформаційно-комунікаційних технологій КМДА показав, як діє сервіс на прикладі власних домашніх улюбленців. Спочатку дві кішки — Муха й Інді — були зареєстровані на сайті. Після цього відбулася обов’язкова верифікація тварин у муніципальній ветлікарні. Тепер власник кішок має можливість виконання наступних функцій:

  • Зчитування QR-коду на жетоні. Якщо тварину з жетоном побачить людина, вона зможе відразу зв’язатися з її власником. Для цього необхідно розпізнати за допомогою смартфону код, який автоматично здійснює перехід на сайт, де є ім’я, телефон та e-mail власника тварини.
  • Функція «Знайдено тварину». Якщо людина знаходить тварину з пошкодженим жетоном, або взагалі без нього, вона може скористатися відповідною функцією на сайті Реєстру. Треба тільки натиснути кнопку «Знайдено тварину», заповнити основну інформацію про тварину й відправити її реєстратору.
  • Якщо власник втратив свого улюбленця, в своєму особистому кабінеті він повинен натиснути кнопку «Розшук». Таким чином інформація потрапить до реєстратора, який почне пошук по базі тварин і розмістить повідомлення на комунікаційних платформах.

реєстр домашніх тварин

Розробники працюють над функцією пошуку власників для бездомних тварин. Під опікою муніципальної ветклініки знаходиться чимало таких тварин, а реєстрація збільшить шанси на пошук власників для них.

Вы можете оставить комментарий к статье внизу этой страницы.


Вы можете оставить свой коментарий

Scroll Up
cached time: 1576465825